Podkolanówki bambusowe Hansa Wear x Bianka Szlachta - Boy&Boy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Zrobiliśmy z Bianką prawdziwe unisexowe podkolanówki. W przypadku osób niższych wzrostem, mogą być one też zakolanówkami - nie należy się tym przejmować, wręcz przeciwnie. 

Pokryliśmy je wzorami inspirowanymi tradycyjnymi, marynarskimi tatuażami - znajdziecie więc jaskółki, znajdziecie syreny, jest też jolly roger i latarnia morska, a także marynarskie portrety - w tym przypadku dwóch mężczyzn, przypuszczalnie dość nieustraszonych marynarzy. 

DO KAŻDEJ PARY - DO WYCZERPANIA ZAPASÓW - DODAJEMY TAK ZE 3 TATUAŻE WODNE NA BAZIE RYSUNKÓW BIANKI. Są piękne i każdy je chce, a jak się skończą to przestaniemy dodawać. 

Im bardziej naciągnięty materiał, tym te rysunki się bardziej "rozjadą", no ale takie jest życie, również nie należy się tym przejmować.

Uszyte i zaprojektowane w Polsce. 

85% włókno bambusowe | 10% poliamid | 5% elastan

5% zysków ze sprzedaży zasila konto Fundacji MARE, zajmującej się ochroną bałtyckich ekosystemów.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl